ekoHOUSE

Zbudujemy Twoje miejsce na ziemi...
  · O firmie
  · Zalety technologii
  · Zalety współpracy
  · EKO-HOUSE zaskakuje
  · Standardy wykończenia
    cennik
  · Opis systemu
  · Dla deweloperów
  · Kontakt
 

Zalety współpracy z firmą EKO-HOUSE

1. Kompleksowość

Wyspecjalizowane i doświadczone ekipy firmy EKO-HOUSE wybudują dla Państwa dom od fundamentu po sam dach. Poprowadzimy wszystkie instalacje elektryczne, teleinformatyczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, jak również, na życzenie Klienta - przygotujemy okablowanie pod dom inteligentny, w którym jest możliwość np. sterowania światłem, strefami audio, temperaturą, klimatyzacją czy roletami.

2. Odpowiedzialność

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za jakość materiałów oraz za wykonanie Państwa domu. Oszczędzając czas proponujemy kontakt zaledwie z jednym kierownikiem budowy, który koordynuje wszystkie prace ze strony wykonawczej.

3. Decyzyjność

Oczywiste jest, że to Klient decyduje o domu swoich marzeń, a my za pomocą dostępnych nam środków staramy się je spełnić. Celem firmy EKO-HOUSE jest sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom – nawet najbardziej wyrafinowanym. Przedstawiając nasze oferty wraz z kosztorysami możemy jedynie zasugerować optymalne rozwiązania.

4. Profesjonalizm

Kompleksowo wykonujemy nasze usługi, dlatego mamy Państwu do zaoferowania:

  • pomoc w wyborze działki;
  • doradztwo w zakresie wyboru projektu domu;
  • bezpłatną modyfikację wybranego projektu domu;
  • wybudowanie fundamentów z dokładnością do 0,5 cm (wykonuje to nasza ekipa, a nie podwykonawca!)
  • wybudowanie domu w technologii szkieletowej z uwzględnieniem wszystkich życzeń Klienta i do 30% taniej niż w technologii tradycyjnej.