A A A

Dla deweloperów

ARGUMENTY DLA DEWELOPERÓW!

  • Inwestycja w budowę domów w technologii szkieletowej zwraca się nawet do 4 - 6 krotnie szybciej niż inwestycja w domy w technologii tradycyjnej murowanej. Osiedle 5-10 domów może powstać nawet w 3 miesiące a osiedle 20-30 domów do 6 miesięcy. Oszczędza to koszty związane z kredytowaniem inwestycji a przede wszystkim czas.
  • Domy w technologii EKO-HOUSE od razu dostają w standardzie klasę energetyczną A, co oznacza, że ze względu na ich energooszczędność można je będzie korzystniej sprzedać – oszczędność do 70% na kosztach eksploatacji. Każdy dom wybudowany w technologii EKO-HOUSE będzie posiadał paszport energetyczny.
  • Jakość domów budowanych w technologii szkieletowej EKO-HOUSE zdecydowanie przewyższa technologię murowaną, dlatego też domy przez nas budowane są trwalsze, bezpieczniejsze, zdrowsze, cichsze a ryzyko wystąpienia wilgoci jest praktycznie zerowe. Precyzja wykonania decyduje również o braku tzw. mostków termicznych.
  • W wielu krajach Europy i Świata technologia szkieletu prefabrykowanego z elementów warstwowych jest bardzo popularna. Tutaj należy wymienić Kanadę i Stany Zjednoczone, gdzie ok. 90% wszystkich budowanych domów jest w technologii szkieletowej (np. kanadyjskiej, czy prefabrykowanej warstwowej). W Europie, krajem, w którym budownictwo szkieletowe stanowi 85% udziału w rynku, jest Szwecja.
  • Patrząc jednak bliżej, na naszych sąsiadów, to w Niemczech i Austrii ok. 20% wszystkich domów buduje się w tej technologii, niektóre stoją już od lat 70tych i nie sprawiają żadnych problemów. Ciekawym przykładem jest Irlandia gdzie w roku 1990 ilość domów budowanych w technologii szkieletowej stanowiła 1% całego udziału w rynku, a po 19 latach jest to już 30%. Irlandia w roku 1990 była w podobnym momencie rozwoju gospodarczego jak teraz Polska. Obecnie w Polsce według statystyk buduje się ok. 3000 domów w technologii szkieletowej, co stanowi ok. 3% udziału w rynku. Rozwój tej branży jest nieunikniony, a prognozy wskazują na podwojenie sprzedaży w następnych dwóch latach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą EKO-HOUSE życząc jednocześnie zdrowia, pomyślności i mądrych decyzji.