A A A

O firmie

 

PASJE - Rozwijamy
MARZENIA - Spełniamy
LUDZIE - Szanujemy
MIEJSCA - Tworzymy

Tworzymy z Pasją Miejsca dla Ludzi, których Szanujemy, i których Marzenia są dla nas ważne.


Misja firmy EKO
-HOUSE

„Misją firmy EKO-HOUSE jest budowanie solidnych i estetycznie wykonanych domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego (domy gotowe z elementów warstwowych) gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykonania oraz trwałość i terminowość realizacji inwestycji. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem technologii dostosowując się do wymagań rynku aby zaspokajać zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.”
 

Wizja firmy EKO-HOUSE

Jako zgrany i ambitny zespół dążymy do doskonałości oraz profesjonalizmu poprzez ciągłe uczenie się oraz wprowadzanie innowacji. Istniejąca konkurencja nie jest dla nas przeszkodą, lecz wyzwaniem - dodatkową motywacją, dzięki której podejmujemy walkę o pozycję lidera na rynku polskim. ”
 

Wartości firmy EKO-HOUSE:
 

Klienci to nasza pasja

We wszystkim, co robimy, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie Klienta. Jego satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Pracownicy to nasza siła

Niczego nie cenimy bardziej niż naszych pracowników! Tworzymy zróżnicowany zespół ludzi wyjątkowo zdolnych oraz kreatywnych, którzy pracując razem mogą dokonać niezwykłych rzeczy.

Jakość to nasz priorytet

Działamy na zasadzie ciągłego doskonalenia jakości naszych produktów oraz usług, co przyczynia się do dostarczania Klientom coraz lepszych i tańszych rozwiązań.

Etyka to nasza podstawowa wartość

Jesteśmy otwarci, uczciwi i rzetelni w interesach. Wierzymy, że podstawową kwestią jest zdobycie zaufania i szacunku naszych Klientów, Partnerów i Współpracowników, czym budujemy naszą wiarygodność. Nasi pracownicy mają obowiązek stosowania najwyższych standardów etyki biznesowej – jakiekolwiek działanie nieetyczne nie jest akceptowane.

Dialog to nasze źródło wiedzy

Dialog i otwarta komunikacja jest podstawą i najważniejszym elementem budowania relacji z Klientem. Wszelkie pytania, opinie, sugestie, obiekcje Klienta są dla nas bardzo cenne i pomagają nam coraz lepiej realizować Jego marzenie o własnym domu.
 

Profesjonalizm w zarządzaniu to nasza metoda działania

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe z zakresu organizacji i zarządzania, takie jak np.: „Zarządzanie przez Cele”, ”Win-Win Management” „Empowerment Management”, „Lean & Mean Management”, „Kaizen”. Robimy to po to, aby zapewnić sprawną i efektywną pracę całego zespołu, sprostać krótkim terminom realizacji oraz sprawić aby wszystkie potrzeby i wymagania Klienta były zaspokojone.

Sukces – naszym celem

Wyznaczone cele osiągamy poprzez stałe powiększanie potencjału naszego zespołu, odpowiednie motywowanie i podnoszenie kwalifikacji pracowników, zapewnienie właściwej infrastruktury i narzędzi pracy, innowacyjne i kreatywne podejście do wykonywanych zadań, stałe rozpoznawanie i odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów, partnerskie i efektywne relacje ze współpracownikami biznesowymi
.