A A A

Budownictwo szkieletowe, domy prefabrykowane

 

 

 • Budownictwo szkieletowe

  Budownictwo szkieletowe
  TO OSZCZĘDNOŚĆ

  Eko-House kompleksowo realizuje Twoje pomysły na wymarzony dom. Budownictwo szkieletowe daje nam duże możliwości i już w 4 miesiące postawimy piękny dom na bazie wybranego przez Ciebie projektu. Nie musisz się znać na wszystkim – nasz profesjonalny zespół ekspertów wyjaśni wszelkie wątpliwości i zajmie się szczegółami budowy. Na inwestycji w dom szkieletowy zaoszczędzisz nawet 30% !

 • Ciekawe projekty na dom prefabrykowany

  Ciekawe projekty
  NA DOM PREFABRYKOWANY

  Wybierz projekt swojego wymarzonego domu z puli blisko 1000 propozycji. Współpracujemy z najlepszymi firmami projektowymi w Polsce. Nasza bogata baza z efektownymi wizualizacjami i wyszukiwarką projektów dostarczy wszelkich istotnych informacji i pomoże w wyborze projektu na eko-dom prefabrykowany.

 • Od projektu

  Od projektu
  DO REALIZACJI

   

  Wybierasz projekt i obserwujesz jak Twój dom powstaje w błyskawicznym tempie. Możesz być spokojny - wyspecjalizowany zespół budowlany firmy EKO-HOUSE dba o każdy szczegół realizacji inwestycji, abyś Ty miał czas dla siebie i swoich bliskich.
  Uwaga - nie ryzykujesz! Jesteśmy odpowiedzialni za jakość wykonanego przez nas domu. Na nasze konstrukcje udzielamy aż 25 lat gwarancji.