A A A

Zalety technologii

 

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO BUDOWAĆ W TECHNOLOGII
EKO-HOUSE Z PREFABRYKOWANEGO SZKIELETOWU DREWNIANEGO:

1. Eko-nomicznie

Nasz dom w technologii EKO-HOUSE jest do 30% tańszy w zakupie (w porównaniu z domem w technologii tradycyjnej - murowanej) i do 70% tańszy w eksploatacji! Nasza firma ma również doświadczenie w budowaniu domów w technologii tradycyjnej – stąd wiemy, że takie budowanie jest do 30% droższe i 6 razy dłuższe! Stosując technologię prefabrykowanego szkieletu drewnianego dbamy o Państwa portfel i możemy zagwarantować oszczędność energii. To wszystko dzięki zastosowaniu w ścianach materiałów termoizolacyjnych. Ściany z prefabrykowanego szkieletu stanowiąc bardzo stabilną konstrukcję (porównywalną z murem) składają się w 80% z warstwy termoizolacyjnej, co zapewnia znakomite właściwości cieplne domu. Dla porównania ściana domu murowanego ma co najwyżej 30% warstwy termoizolacyjnej. Specjalistyczna budowa ścian sprawia, że nie przenoszą one drgań i nie odbijają dźwięków. Dzięki temu Państwa dom jest cichy, ciepły i spokojny.

2. Szybko

Całkowity czas realizacji inwestycji od momentu rozpoczęcia prac fundamentowych do oddania domu w stanie deweloperskim wynosi zaledwie do 4 miesięcy.

3. Lekko

Dom w technologii EKO-HOUSE - z prefabrykowanego szkieletu drewnianego waży ok. 50 ton i dlatego czasem tę technologię określa się mianem: „ciężki szkielet drewniany”. Dom w stosowanej przez nas technologii waży średnio 6 razy mniej niż dom w technologii tradycyjnej. Zastosowanie lżejszej, aczkolwiek bardzo wytrzymałej konstrukcji, umożliwia wybudowanie domu praktycznie na każdym rodzaju gruntu bez stosowania głębokich i bardzo kosztownych fundamentów. „Lekka” zabudowa wnętrza domu (ściany nośne i działowe) umożliwia praktycznie nieograniczone i dowolne kształtowanie wewnętrznej przestrzeni funkcjonalnej domu. Istnieje, więc elastyczna możliwość rozbudowy bez konieczności ponoszenia dużych, dodatkowych nakładów, naruszania konstrukcji, itp.

Strony: 1 2 3 Następna »