A A A

Opis systemu

2. Dom w technologii EKO-HOUSE - rozsądna alternatywa

Podstawowym założeniem oferty budowania domów w tej technologii jest stworzenie alternatywy do zakupu gotowego domu u dewelopera czy też dla budowy domu systemem gospodarczym. Dom w technologii szkieletowej jest też bardzo rozsądną alternatywą w stosunku do zakupu mieszkania w budownictwie wielorodzinnym.
Z reguły cena mieszkania jest równa cenie domu o dwa razy większej powierzchni użytkowej wraz z działką.
Przy wyborze technologii EKO-HOUSE inwestor ma praktycznie nieograniczone możliwości decyzyjne co do wyglądu domu i jego funkcjonalności, nie mówiąc już o niższej cenie.

Oferta realizacji domów na działce u klienta obejmuje budowę w czterech standardach: MINI, OPTI, MAXI I SUPREME EKO-HOUSE. Domy prefabrykowane budowane są w oparciu o najlepsze niemieckie i skandynawskie standardy jakościowe dla domów z elementów warstwowych o konstrukcji drewnianej szkieletowej (WOODEN FRAME HOUSES).

3. Najważniejsze atuty technologii EKO-HOUSE to:

  • do 30% taniej w zakupie - dokładnie określone i bardzo atrakcyjne
    w porównaniu do cen rynkowych koszty realizacji budynku
  • do 70% taniej w eksploatacji -  niższe koszty użytkowania przyszłego domu - dzięki proponowanej technologii gwarantujemy Klientom bardzo dobre parametry cieplne całego budynku
  • czas realizacji inwestycji do 4 miesięcy
  • najwyższa jakość realizacji
  • wybór domu z bogatej oferty ponad 6000 projektów na rynku polskim, jak również możliwość przygotowania przez firmę EKO-HOUSE dowolnego projektu indywidualnego oraz wprowadzania zmian do projektu wg indywidualnych preferencji inwestora.

Realizując budowę domu, dbamy przede wszystkim o jakość, solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy szkieletowe były wygodne i ekonomiczne w eksploatacji.

Uwaga!
Decydując się na budowę domu szkieletowego w ramach technologii EKO-HOUSE koszty zakupu projektu domu oraz adaptacji projektu pokrywa firma EKO-HOUSE.